DOLAR28.9208
EURO31.485
ALTIN1924.1
BIST8026.2
Yusuf Cinkara Haber sayfa üstü

Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, tatil mesajı yayınladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, tatil mesajı yayınladı
Abone ol
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, öğrencilerin yarı yıl tatiline girmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Osmaniye haberleri

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, öğrencilerin yarı yıl tatiline girmesi nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Albak, “Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Öğretmenlerimiz ve kıymetli velilerimiz” sözleriyle başladığı yarı yıl tatili mesajında; “Büyük bir başarı ve özveriyle sürdürülen 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ilk yarısını 508 Okulumuz, 9564 öğretmenimiz ve 137823 öğrencimizle başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız.

Sevgili Öğrenciler; 

Yarıyıl tatiline girmenin mutluluğunu ve karne almanın heyecanını doya doya yaşayınız. Tatilde bol bol dinlenme ve eksikliklerinizi giderme fırsatı bulacaksınız.

Tatilde dinlenip, ailenizle birlikte vakit geçirerek, sportif, sanatsal, kültürel ve sosyal aktivitelere katılarak, kitap okuyunuz. Kitap okumak, kalp dünyanızı zenginleştirecek ve yarınlara daha fazla umutla bakmanızı sağlayacaktır.

Tatili en yararlı şekilde değerlendirmeniz dileğiyle siz sevgili öğrencilerime iyi tatiller diliyor, sizleri sevgi ile kucaklıyorum.

Saygıdeğer Öğretmenlerimiz;

Sizin ellerinizde şekillenen geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın, geleceğin Büyük ve Güçlü Türkiye'sindeki hayallerine ve hedeflerine doğru gitmelerinde en önemli yol gösterici sizlersiniz.

Bu yolda sevgili öğrencilerimizin çalışkanlık, azim, kararlılık, çevresine örnek olma, vatan, millet ve bayrak sevgisi gibi birçok özellikleri edinmelerinde sonsuz emek sahibi sizlersiniz. Tatilinizin sevdiklerinizle sağlık ve huzur içinde geçmesini diliyor, şükranlarımı sunuyorum.

Kıymetli Velilerimiz;

Öğrencilerimizin ilk öğretmeni olan ve onların hayatlarına ilk dokunan siz fedakâr velilerimizsiniz. Göstermiş olduğunuz gayret ve fedakârlıkların yarıyıl tatili süresince de devam etmesini istiyoruz.

Öğrencilerimizin dinlenmeleri açısından önemli bir zaman dilimi olan bu yarıyıl tatilini iyi değerlendirmeleri ancak siz saygıdeğer velilerimizin gayreti ile olacaktır. Sizleri içtenlikle selamlıyor, saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Herkese mutlu, huzurlu ve sağlık dolu, gönüllerince bir tatil diliyorum.”dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Osmaniye’de toplu taşıma zamlandıÖnceki Haber

Osmaniye’de toplu taşıma zamlandı

Yaylalık bölgelerdeki canlar için yem bırakıldıSonraki Haber

Yaylalık bölgelerdeki canlar için yem bı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar