Reklamı Geç
Açılış Reklamı
DOLAR16.7832
EURO17.4971
ALTIN976.05
BIST2443.7
Yusuf Cinkara Haber sayfa üstü

Milli Eğitim Müdürü Albak’tan yarıyıl tatili mesajı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Milli Eğitim Müdürü Albak’tan yarıyıl tatili mesajı
Abone ol
Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının 1.döneminin 493 okul, 137 bin 162 öğrenci, 9 bin 573 öğretmen ve personelle birlikte tamamlandığını söyledi.

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının 1.döneminin 493 okul, 137 bin 162 öğrenci, 9 bin 573 öğretmen ve personelle birlikte tamamlandığını söyledi.

Müdür Albak mesajında, “Bilindiği üzere tüm dünyayı olduğu kadar ülkemizi de etkileyen ve halen devam etmekte olan zorlu bir süreçte bulunuyoruz. 2019 Mart ayından başlamak suretiyle uzun bir süre zil seslerinden, çocuklarımızın neşeli seslerinden, masum bakışlarından uzak kaldık.

Uzaktan eğitim sürecinde Müdürlüğümüz, okullarımız ve öğretmenlerimiz ile birlikte, el ele, kol kola velilerimize ve öğrencilerimize destek olmak adına var gücümüzle çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz.

Bu süreçte yaşanan tüm sıkıntıların da farkında olarak işi sıkı tutma ve eksikleri telafi etme gayreti içerisindeyiz. 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 1.döneminde tekrar çocuklarımıza kavuşmanın mutluluğunu yaşadık.

Salgın sürecine rağmen "Önce Sağlık" diyerek aldığımız önlemler ile yüz yüze eğitime devam ediyoruz. Uzaktan eğitim sonrasında öğrencilerimizin tekrar okula öğretmenlerine ve arkadaşlarına uyum sağlaması amacıyla hep birlikte büyük bir hassasiyet gösterdik.

Nihayetinde bu dönemi yüz yüze eğitimle tamamlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Vatanına, milletine ve devletine sadık, aklı hür, vicdanı hür bireyler yetiştirmek için var gücüyle çalışan eğitime gönül veren, yönetici ve öğretmenlerimize, her zaman bizimle işbirliği içerisinde evladını en iyi şartlarda okutmak isteyen ve bize destek olan değerli velilerimize, ülkemizin geleceği, aydınlık yarınlarımız olan kıymetli öğrencilerimize teşekkür ediyor; onların karne heyecanını bir baba olarak ben de yüreğimde hissediyorum.

İki haftalık dinlenme süreci sonrasında yine eğitim yuvalarımızda çocuklarımızı bekliyor olacağız. Herkese mutlu, huzurlu ve sağlık dolu, gönüllerince bir tatil diliyorum.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sulama ve uzman eller projesi tanıtıldıÖnceki Haber

Sulama ve uzman eller projesi tanıtıldı

İŞKUR, 7 bin 974 kişiyi işe yerleştirdiSonraki Haber

İŞKUR, 7 bin 974 kişiyi işe yerleştirdi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar