DOLAR9.262
EURO10.7921
ALTIN526.39
BIST1410
merve Habersayfaüstü

Tarım Kredi Kooperatif Marketi Osmaniye’ye şube açtı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Tarım Kredi Kooperatif Marketi Osmaniye’ye şube açtı
Abone ol
Piyasadaki fiyat dengesinin sağlanmasına katkı sunmak ve tüketiciye yaygın hizmet ağı oluşturmak amacıyla Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Marketi Osmaniye’ye şube açtı.

Piyasadaki fiyat dengesinin sağlanmasına katkı sunmak ve tüketiciye yaygın hizmet ağı oluşturmak amacıyla Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Marketi Osmaniye’ye şube açtı.

Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından Markete ziyaret gerçekleştirildi.

Osmaniye İŞKUR İl Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, yapılan işyeri ziyaretine Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Altunkaynak, İl Müdür Yardımcısı Hacı Akkoyunlu ve Meslek Danışmanı İbrahim Öksüz katıldı. 

İl Müdürü Altunkaynak yapılan işveren ziyaretlerinde işverenlerin personel ihtiyaç analizi, istihdamda karşılaşılan sorunlar, işgücündeki arz ve talep dengesinin sağlanması, istihdamın korunması ve arttırılması, teşvik ve programlar gibi konularda işverenlerimizi hem bilgilendirdiklerini hem de olası sorunların çözümüne yönelik fikir alışverişinde bulunulduklarını ifade etti.

Ziyarette İŞKUR olarak istihdama ihtiyaç duyan bütün işverenlere katkı sunduklarını ve bundan sonra da katkı sunmaya devam edeceklerini belirten İŞKUR Osmaniye İl Müdürü Altunkaynak işgücünde tüm taraflarla irtibatlı olduklarını da sözlerine ekledi.

Covid-19 salgını nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de zorlu bir süreç geçiren işgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu Kısa Çalışma Ödeneği, ücretsiz izin desteği, nakdi ücret desteği gibi lokomotif hizmetleri zamanında devreye alarak salgının işgücü piyasasına etkininin minimum seviye tutulması amacıyla azami gayret gösterdiklerini ifade etti.

 Firma yetkililerinden bilgi alan İl Müdürü Altunkaynak ve beraberindeki İŞKUR heyeti Kooperatif marketi gezdi ve çalışanlarla sohbet ettiler. Yapılan iş yeri ziyaretinden memnun kalan firma yetkilileri İŞKUR’un sunduğu hizmetlerin çok önemli olduğunu ve çalışma hayatını kolaylaştırdığını belirtti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
200 bin yavru balık baraj göletlerine bırakıldıÖnceki Haber

200 bin yavru balık baraj göletlerine bı...

Çalınan motosikleti JASAT timi bulduSonraki Haber

Çalınan motosikleti JASAT timi buldu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar